Hakkımızda

Hakkımızda

Medya ve reklam dünyasında yaptığımız tüm hizmetleri sizler için tek çatı altında topladık.  Yerel ve ulusal haberlere yer verdiğimiz medyarota.com haber sitemiz ve her hafta düzenli olarak çıkarttığımız Sakaryakent gazetemiz ile sizlere haber hizmeti vermeye devam ediyoruz.

 

Net Medya, her biri kendi alanında tecrübe sahibi, eğitimli ve genç isimlerin oluşturduğu, proje yapısına göre kendisini şekillendiren ve en yüksek verimi ortaya koymayı amaçlayan çağın ilerisini hedefleyen, rekabetten çekinmeyen tam hizmet ajansıdır. Amacı, geniş hizmet alanı, gelişmiş imkanları ve ekipman yapısıyla sizi en iyi şekilde tanıtan ürünler ortaya çıkarmaktır. Bünyesindeki dinamizmi yaptığı işlere en etkili ve modern şekilde yansıtan Net Medya, sizi de yaratıcı ve yenilikçi dünyasına davet ediyor.

 

Etkileyici tasarımlar, gündeme özel paylaşımlar, üst düzeyde tanıtım araçları ile reklam kampanyanızı hazırlayıp, sizler için yönetiyoruz. Grafik tasarım, sosyal medya uzmanlığı, fotoğraf ve video çekimleri, organizasyon hizmetleri, promosyon ürünler vb. reklama dair tüm hizmetleri Net Medya Ailesi olarak sizlere sağlıyoruz.